Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACE K-REAMER CONTRAUNGHI 021mm ASS 15-40

Număr anunț
DA22039436
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
DENTSTORE SRL (CUI RO29777715)
Cod CPV
33131200-9 · Ace dentare de sutura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
104 RON
Valoare atribuită
104,18 RON
Data publicării
12.12.2018 11:32
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

104,18 RON

din 104 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.