Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INSTALATII ELECTRICE INTERIOARE
- Număr anunț
- DA22057589
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA PUIESTI (CUI 29066518)
- Furnizor / câștigător
- ELENET 2005 SRL (CUI RO17674058)
- Cod CPV
- 45316000-5 · Lucrari de instalare de sisteme de iluminare si de semnalizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.233,48 RON
- Valoare atribuită
- 8.233,48 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 11:17
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 11:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.233,48 RON
din 8.233,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro