Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET UM02638

Număr anunț
DA22045662
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02638 (CUI 4265965)
Furnizor / câștigător
EBICOM SRL (CUI 10557824)
Cod CPV
44316510-6 · Feronerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.614,14 RON
Valoare atribuită
4.614,14 RON
Data publicării
12.12.2018 14:14
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 07:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.614,14 RON

din 4.614,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.