Ofertă acceptată Cumpărare directă

Felicitare A6 personalizata, plic alb

Număr anunț
DA22051867
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana Pentru Ocuparea Fortei de Munca Gorj (CUI 11362804)
Furnizor / câștigător
DARCOM SRL (CUI RO2161720)
Cod CPV
22320000-9 · Felicitari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80,64 RON
Valoare atribuită
80,64 RON
Data publicării
13.12.2018 08:32
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 11:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80,64 RON

din 80,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.