Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BURETI DE VASE PROFESIONALI
- Număr anunț
- DA22046749
- Autoritate contractantă
- Complexul Sportiv National Snagov (CUI 4754880)
- Furnizor / câștigător
- ALL 4 SAFE SRL (CUI RO17275596)
- Cod CPV
- 39832000-3 · Produse pentru spalat vase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 762 RON
- Valoare atribuită
- 762 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 14:42
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 17:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
762 RON
din 762 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro