Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese si accesorii pentru instrumente muzicale

Număr anunț
DA22031173
Autoritate contractantă
ANSAMBLUL FOLCORIC ,,TARA VRANCEI (CUI 7620476)
Furnizor / câștigător
Einschenk Gundel Persoana Fizica (CUI 19242234)
Cod CPV
37320000-7 · Piese si accesorii pentru instrumente muzicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
857,16 RON
Valoare atribuită
857,16 RON
Data publicării
11.12.2018 16:43
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

857,16 RON

din 857,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.