Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RETEA PLUVIALA
- Număr anunț
- DA22051342
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA AUREL MOSORA (CUI 29034346)
- Furnizor / câștigător
- MOBCOMAND SRL (CUI RO17316670)
- Cod CPV
- 45232130-2 · Lucrari de constructii de canalizari de ape pluviale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.413,33 RON
- Valoare atribuită
- 24.413,33 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 07:55
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 08:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24.413,33 RON
din 24.413,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro