Ofertă acceptată Cumpărare directă

TREI CAMINE CU VANE IN COMUNA DORNA CANDRENILOR

Număr anunț
DA22048113
Autoritate contractantă
COMUNA DORNA CANDRENILOR (PRIMARIA COMUNEI DORNA CANDRENILOR) (CUI 4326914)
Furnizor / câștigător
CORBUCCI CONS-PROD SRL (CUI 7785830)
Cod CPV
45232154-6 · Lucrari de constructii de rezervoare ridicate de apa potabila (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.056,85 RON
Valoare atribuită
16.056,85 RON
Data publicării
12.12.2018 15:17
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 15:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.056,85 RON

din 16.056,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.