Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere a iluminatului public

Număr anunț
DA22047615
Autoritate contractantă
COMUNA BALESTI (CUI 4410704)
Furnizor / câștigător
ELENET 2005 SRL (CUI RO17674058)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.886,86 RON
Valoare atribuită
16.886,86 RON
Data publicării
12.12.2018 15:04
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 15:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.886,86 RON

din 16.886,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.