Ofertă acceptată Cumpărare directă

sistem de supraveghere video

Număr anunț
DA22055515
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ION IORGULESCU (CUI 29357010)
Furnizor / câștigător
TECHNOSYS SECURITY ANYON SRL (CUI RO29549741)
Cod CPV
32235000-9 · Sistem de supraveghere cu circuit inchis (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.046 RON
Valoare atribuită
2.046 RON
Data publicării
13.12.2018 10:22
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 10:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.046 RON

din 2.046 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.