Ofertă acceptată Cumpărare directă

Boxa portabila Trust Fyber Go, Negru

Număr anunț
DA22055754
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR (CUI 4700309)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
32342412-3 · Boxe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420,10 RON
Valoare atribuită
420,10 RON
Data publicării
13.12.2018 10:29
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420,10 RON

din 420,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.