Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Boxe Hama 2.0 Sonic Mobil 181, Negru
- Număr anunț
- DA22055688
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR (CUI 4700309)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 32342412-3 · Boxe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 189,05 RON
- Valoare atribuită
- 189,05 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 10:27
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
189,05 RON
din 189,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro