Ofertă acceptată Cumpărare directă

DVR Hikvision TurboHD 8 MP, DS-7208HTHI-K2; Turbo HD/CVI/AHD/CVBS self-adaptive interfaces

Număr anunț
DA22050377
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UM02003 (CUI 4304673)
Furnizor / câștigător
DIPOL CONNECT SRL (CUI RO26051890)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
975,45 RON
Valoare atribuită
975,45 RON
Data publicării
12.12.2018 17:16
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 17:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

975,45 RON

din 975,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.