Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CAMERA BULLET 4IN1 HD720P EXIR IR80M
- Număr anunț
- DA22050367
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UM02003 (CUI 4304673)
- Furnizor / câștigător
- DIPOL CONNECT SRL (CUI RO26051890)
- Cod CPV
- 32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 898,31 RON
- Valoare atribuită
- 898,31 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 17:15
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 17:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
898,31 RON
din 898,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro