Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet Echipamente Irigatii Automatizari si Accesorii - Proiect FDI 2018-0248
- Număr anunț
- DA22047958
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "LUCIAN BLAGA" DIN SIBIU (CUI 4480173)
- Furnizor / câștigător
- INTTECH INDUSTRY SRL (CUI RO14080611)
- Cod CPV
- 43323000-3 · Echipament de irigare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.706 RON
- Valoare atribuită
- 1.706 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 15:13
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 15:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.706 RON
din 1.706 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro