Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Haemocomplettan - Fibrinogen uman (900-1300mg),pulbere pt. sol,inj,/perf.
- Număr anunț
- DA22033915
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF.IOAN (CUI 4204178)
- Furnizor / câștigător
- PRISUM HEALTHCARE S.R.L. (CUI RO5919650)
- Cod CPV
- 33621200-1 · Antihemoragice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.362 RON
- Valoare atribuită
- 1.362 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 09:13
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 11:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.362 RON
din 1.362 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro