Ofertă acceptată Cumpărare directă

VITAMINA C+ 200MG Laropharm Supliment Alimentar fara cod CIM

Număr anunț
DA22033823
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE MURGENI (CUI 3890655)
Furnizor / câștigător
FELSIN FARM SRL (CUI RO3024756)
Cod CPV
33621300-2 · Preparate impotriva anemiei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
513,40 RON
Valoare atribuită
513,40 RON
Data publicării
12.12.2018 09:10
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

513,40 RON

din 513,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.