Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SULFAT DE BARIU X 1 PULB. PT.SUSP. ORALA 88,9g/100g
- Număr anunț
- DA22042228
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PEDIATRIE PLOIESTI (CUI 15513888)
- Furnizor / câștigător
- MEDIMFARM SA (CUI RO1359259)
- Cod CPV
- 33696800-3 · Produse de contrast pentru utilizare in radiologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 401,50 RON
- Valoare atribuită
- 401,50 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 12:41
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 14:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
401,50 RON
din 401,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro