Ofertă acceptată Cumpărare directă

Glucoza monohidrat

Număr anunț
DA22042120
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE BIOLOGIE BUCURESTI (CUI 4183326)
Furnizor / câștigător
TOP DIAGNOSTICS SRL (CUI RO10572840)
Cod CPV
33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
300 RON
Valoare atribuită
300 RON
Data publicării
12.12.2018 12:39
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 14:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

300 RON

din 300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.