Ofertă acceptată Cumpărare directă

RESPISUN NACL 3% 4ML * 24UNIDOZE

Număr anunț
DA22005247
Autoritate contractantă
Spitalul MUnicipal "Anton Cincu" Tecuci (CUI 4322270)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
462,10 RON
Valoare atribuită
462,10 RON
Data publicării
10.12.2018 12:32
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 08:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

462,10 RON

din 462,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.