Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet hartie igienica

Număr anunț
DA22048821
Autoritate contractantă
LICEUL UNITARIAN "JANOS ZSIGMOND" Cluj (CUI 17973491)
Furnizor / câștigător
ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.094,40 RON
Valoare atribuită
4.094,40 RON
Data publicării
12.12.2018 15:38
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 15:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.094,40 RON

din 4.094,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.