Ofertă refuzată Cumpărare directă

Furnizare produse de curatenie

Număr anunț
DA22011497
Autoritate contractantă
ORASUL SALISTE (CUI 4306950)
Furnizor / câștigător
ALDINE SRL (CUI RO16305818)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
377,12 RON
Valoare finală
377,12 RON
Data publicării
10.12.2018 15:18
Data finalizării
13.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.