Ofertă acceptată Cumpărare directă

Halat tercot scurt

Număr anunț
DA22036411
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU STIINTE BIOLOGICE (CUI 3324060)
Furnizor / câștigător
VICON S.R.L. (CUI 3003257)
Cod CPV
35113400-3 · Imbracaminte de protectie si de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.342,50 RON
Valoare atribuită
4.342,50 RON
Data publicării
12.12.2018 10:23
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 10:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.342,50 RON

din 4.342,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.