Ofertă acceptată Cumpărare directă

Publicare pachet anunt in Mon.Oficial+Ziar national+Posturi.Gov - text intre 4001-5000 caractere

Număr anunț
DA22047600
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SIGHISOARA (CUI 39468776)
Furnizor / câștigător
OFICIAL PRESS SRL (CUI RO34336600)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
657,35 RON
Valoare atribuită
657,35 RON
Data publicării
12.12.2018 15:04
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 09:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

657,35 RON

din 657,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.