Ofertă acceptată Cumpărare directă

POMPA SUPRAFATA 600W 2700L/H

Număr anunț
DA22024058
Autoritate contractantă
Penitenciarul Margineni (CUI 4280248)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
34144212-7 · Autopompe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
285,72 RON
Valoare atribuită
285,72 RON
Data publicării
11.12.2018 12:47
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 08:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

285,72 RON

din 285,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.