Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aspirator fara sac Star-Light ACVS-720B, 700 W, 2 l, Tub telescopic, Filtru HEPA, Negru/Verde

Număr anunț
DA22056013
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA POIENARII BURCHII (CUI 28977480)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134,44 RON
Valoare atribuită
134,44 RON
Data publicării
13.12.2018 10:36
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 12:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134,44 RON

din 134,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.