Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie anvelope 225/65/16C IARNA TIGAR

Număr anunț
DA22048264
Autoritate contractantă
COMUNA GALAUTAS (CUI 4367981)
Furnizor / câștigător
TESLO-COM AUTO SRL (CUI RO13267817)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.411,76 RON
Valoare atribuită
1.411,76 RON
Data publicării
12.12.2018 15:21
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 08:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.411,76 RON

din 1.411,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.