Ofertă acceptată Cumpărare directă

BUCSA BARA STABILIZATOARE SPATE DAF SB250

Număr anunț
DA22018380
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI RO10890801)
Furnizor / câștigător
REPDRUM SRL (CUI RO15305526)
Cod CPV
34327000-5 · Volane, coloane si cutii de directie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.250 RON
Valoare atribuită
2.250 RON
Data publicării
11.12.2018 10:27
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.250 RON

din 2.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.