Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piese de schimb Spectrofotometru+interventie CL
- Număr anunț
- DA22032537
- Autoritate contractantă
- ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
- Furnizor / câștigător
- ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. (CUI RO11795620)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.009 RON
- Valoare atribuită
- 17.009 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 08:11
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 15:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.009 RON
din 17.009 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro