Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fier de calcat TEFAL Easygliss FV3955E0, 2400W, 135g/min, Mov

Număr anunț
DA22059472
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA "SFANTA MARINA (CUI 30838816)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39713500-8 · Fiare de calcat electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
159,58 RON
Valoare atribuită
159,58 RON
Data publicării
13.12.2018 12:08
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

159,58 RON

din 159,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.