Ofertă acceptată Cumpărare directă

SUPORT DE PERETE PENTRU STINGATOARE

Număr anunț
DA22058193
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Speciala Baia Mare (CUI 3627455)
Furnizor / câștigător
PETSTING SERV 2010 SRL (CUI 26541751)
Cod CPV
35111000-5 · Echipament de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.240 RON
Valoare atribuită
1.240 RON
Data publicării
13.12.2018 11:33
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 12:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.240 RON

din 1.240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.