Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu de prevenire si protectie pe linie de securitatea si sanatatea in munca

Număr anunț
DA22057799
Autoritate contractantă
COMUNA PODOLENI (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI PODOLENI) (CUI 2612987)
Furnizor / câștigător
SAVA COSTEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 24963512)
Cod CPV
71356000-8 · Servicii tehnice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.240 RON
Valoare atribuită
3.240 RON
Data publicării
13.12.2018 11:22
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 13:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.240 RON

din 3.240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.