Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sezut leagan cu lant
- Număr anunț
- DA22054599
- Autoritate contractantă
- Scoala gimnaziala nr.1 (CUI 24937076)
- Furnizor / câștigător
- EAST WEST INTERNATIONAL BUSINESS CENTER SRL (CUI RO24764200)
- Cod CPV
- 37535210-2 · Leagane pentru terenuri de joaca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.624,16 RON
- Valoare atribuită
- 1.624,16 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 09:57
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 12:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.624,16 RON
din 1.624,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro