Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rola furtun tip C (20m), Trusa medicala de prim ajutor

Număr anunț
DA22043942
Autoritate contractantă
COMUNA MOSNITA NOUA (CUI 4548570)
Furnizor / câștigător
ANINOASA-TIM SRL (CUI RO5188127)
Cod CPV
35110000-8 · Echipament de lupta impotriva incendiilor, de salvare si de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
873 RON
Valoare atribuită
873 RON
Data publicării
12.12.2018 13:30
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 13:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

873 RON

din 873 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.