Ofertă acceptată Cumpărare directă

SAH MARE LEMN

Număr anunț
DA22053951
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC COMUNA PERIAM (CUI 4605668)
Furnizor / câștigător
OFFICEMAT 30 SRL (CUI RO18278949)
Cod CPV
37524300-0 · Jocuri clasice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
310 RON
Valoare atribuită
310 RON
Data publicării
13.12.2018 09:40
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 10:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

310 RON

din 310 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.