Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 51,3% sub estimat
DSVSA CALARASI
- Număr anunț
- DA22052783
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR CALARASI (CUI 3233116)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 38434520-7 · Analizoare de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 465 RON
- Valoare atribuită
- 226,65 RON 51,3% sub estimat
- Data publicării
- 13.12.2018 09:06
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 09:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
226,65 RON
din 465 RON estimat
51,3%
Adjudecat la 48,7% din estimat · economie 238,35 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.