Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Filament FEG și Reumplere sursa Galiu (LMIS) - Ref.5691 CNMN
- Număr anunț
- DA22047729
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- RONEXPRIM SRL (CUI RO1594351)
- Cod CPV
- 38519500-1 · Becuri de rezerva pentru microscop de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 74.194,53 RON
- Valoare atribuită
- 74.194,53 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 15:07
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 15:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
74.194,53 RON
din 74.194,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro