Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARD SECURE DIGITAL 128 GB , ACUMULATOR NIKON EN-EL23 , HUSA APARAT NIKON
- Număr anunț
- DA22046306
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC JUDETEAN SALVAMONT VRANCEA (CUI 27027091)
- Furnizor / câștigător
- DATAPHONEDIVISION SRL (CUI RO25661164)
- Cod CPV
- 38651000-3 · Aparate de fotografiat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 848,74 RON
- Valoare atribuită
- 848,74 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 14:30
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 08:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
848,74 RON
din 848,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro