Ofertă acceptată Cumpărare directă

AVIDSEN TERMOMETRU+HIGROMETRU 107240

Număr anunț
DA22043277
Autoritate contractantă
Palatul Copiilor si Elevilor Braila (CUI 4205718)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
38412000-6 · Termometre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24 RON
Valoare atribuită
24 RON
Data publicării
12.12.2018 13:10
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24 RON

din 24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.