Ofertă acceptată Cumpărare directă

VERIFICARE METROLOGICA TERMOMETRE, TERMO-MANOMETRE, MANOMETRE

Număr anunț
DA22037177
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZUL BOLDESTI-SCAENI (CUI 29002174)
Furnizor / câștigător
TERMOKLIMA SRL (CUI RO13038090)
Cod CPV
38420000-5 · Instrumente de masurare a debitului, a nivelului si a presiunii lichidelor si gazelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100 RON
Valoare atribuită
100 RON
Data publicării
12.12.2018 10:41
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 11:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100 RON

din 100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.