Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse scaune

Număr anunț
DA22050763
Autoritate contractantă
Scoala GImnaziala nr. 33 Anghel Saligny (CUI 29446606)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.937 RON
Valoare atribuită
2.937 RON
Data publicării
12.12.2018 18:56
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 10:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.937 RON

din 2.937 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.