Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SSD Samsung 860 EVO 250GB SATA3, 550/520MBs
- Număr anunț
- DA22041071
- Autoritate contractantă
- ORCHESTRA POPULARA "RAPSOZII BOTOSANILOR" IOAN COBALA (CUI 3434004)
- Furnizor / câștigător
- INFO STAR SRL (CUI RO14111980)
- Cod CPV
- 39173000-5 · Unitati de stocare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 579,84 RON
- Valoare atribuită
- 579,84 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 12:12
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 12:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
579,84 RON
din 579,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro