Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,7% sub estimat

POM DE CRACIUN A N STANDARD H220-250CM

Număr anunț
DA22055362
Autoritate contractantă
ORASUL COSTESTI (PRIMARIA COSTESTI) (CUI 4834769)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39298910-9 · Pom de Craciun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.183,20 RON
Valoare atribuită
2.168 RON 0,7% sub estimat
Data publicării
13.12.2018 10:17
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 10:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.168 RON

din 2.183,20 RON estimat 0,7%

Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 15,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.