Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitionare servicii de inchiriere elemente decorative
- Număr anunț
- DA22055173
- Autoritate contractantă
- Centrul Municipal de Cultura Arad (CUI 33708527)
- Furnizor / câștigător
- MAGIC BALLOONS S.R.L. (CUI 39117198)
- Cod CPV
- 39298400-1 · Statuete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.035 RON
- Valoare atribuită
- 49.035 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 10:13
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 14:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
49.035 RON
din 49.035 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro