Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ROSE

Număr anunț
DA22052191
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC SFANTA MARIA (CUI 3126691)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
377,75 RON
Valoare atribuită
377,75 RON
Data publicării
13.12.2018 08:46
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 10:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

377,75 RON

din 377,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.