Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Husa (Protectie) impermeabila pentru saltea 90x190cm
- Număr anunț
- DA22044991
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE INGRIJIRE SI ASISTENTA BOZIENI (CUI 2613958)
- Furnizor / câștigător
- GASTRO-BAR SOLUTIONS SRL (CUI 30881204)
- Cod CPV
- 39512300-7 · Huse pentru saltele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.068 RON
- Valoare atribuită
- 2.068 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 13:57
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 15:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.068 RON
din 2.068 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro