Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cuptor cu microunde SAMSUNG MS23F301TAS, 23l, 800W, argintiu

Număr anunț
DA22050094
Autoritate contractantă
CENTRUL PENTRU SENIORI AL MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 38502276)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711362-4 · Cuptoare cu microunde (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.020,78 RON
Valoare atribuită
1.020,78 RON
Data publicării
12.12.2018 16:47
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 09:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.020,78 RON

din 1.020,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.