Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet aragaz+butelie

Număr anunț
DA22047629
Autoritate contractantă
Comuna Sinesti (Consiliul Local Sinesti Ialomita) (CUI 4365069)
Furnizor / câștigător
VESTIC LOT CONSTRUCT S.R.L. (CUI RO25773966)
Cod CPV
39720000-5 · Aparate de uz casnic, altele decat cele electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.330 RON
Valoare atribuită
1.330 RON
Data publicării
12.12.2018 15:05
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 15:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.330 RON

din 1.330 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.