- Număr anunț
- DA22063540
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 2 (CUI 4266260)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 39812500-2 · Agenti de etansare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24,30 RON
- Valoare atribuită
- 24,30 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 14:00
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 16:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24,30 RON
din 24,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro