Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIPLOMA A4 COLOR 250GR AFIS FORMAT A3 COLOR 130GR

Număr anunț
DA22062227
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL JEAN BART TULCEA (CUI 26625119)
Furnizor / câștigător
QUICK PRINT SRL (CUI RO37625076)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48 RON
Valoare atribuită
48 RON
Data publicării
13.12.2018 13:27
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 13:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48 RON

din 48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.